Hirdetés

A pénteki élő sportközvetítések - Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása

2019.02.22

Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolás időpontja.

Hirdetés

A pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



    február 22., péntek:
    -------------------

    M4 Sport
20.00: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Olaszország-Magyarország

    Duna World
14.30: Tenisz-WTA-torna, Budapest

    Sport 1
 4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Houston Rockets
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-VfB Stuttgart

    Sport 2
 1.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
17.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf, 1. nap
21.30: Ökölvívás, profi gála, Budakalász, Szellő Imre-Denis Simic

    Eurosport 1
10.00: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld, nagysánc
12.45: Alpesi sí, világkupa, Banszko, férfi kombináció
14.00: Síugrás, világbajnokság, Seefeld, férfi selejtező
15.45: Északi összetett, világbajnokság, Seefeld, férfi 10 km
19.45: Sznúker, shoot out, Watford, 2. nap

    Eurosport 2
 9.15: Alpesi sí, világkupa, Banszko, férfi szuperóriás-műlesiklás
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
13.45: Sznúker, shoot out, Watford, 2. nap
15.00: Kerékpár, Andalúziai körverseny, 3. szakasz
16.45: Kerékpár, Algarvei körverseny, 3. szakasz

    Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a nyolcaddöntő sorsolása
14.00: Tenisz- WTA-torna, Dubaj
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Empoli

    Digisport 2
17.45: Jégkorong, EBEL, középszakasz, Fehérvár AV19-Vienna Capitals
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Lille

    Digisport 3
18.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Fenerbahce
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Bayern München

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Washington Capitals
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Fulham

    Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Huesca