Hirdetés

Élő sportközvetítések vasárnap.

Hirdetés

A vasárnapi élő sportközvetítések időpontja a hazai tévékben.

március 3., vasárnap:

    M4 Sport
10.45 és 19.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow
15.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Nyíregyháza

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC-gála, Las Vegas
12.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Hannover-Burgdorf - Tatabánya
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, GOG-Kiel
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Szeged-Zagreb
18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Saint-Raphael - Balatonfüred

    Sport 2
 4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.45 és 20.00: Darts, UK Open, Minehead
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Werder Bremen

    Eurosport 1
 8.15: Alpesi sí, vk, Szocsi, női szuperóriás-műlesiklás
10.45: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuperóriás-műlesiklás
12.30: Északisí-vb, Seefeld, sífutás, férfi 50 km
15.15: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel
18.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow

    Eurosport 2
 7.00: Téli Universiade, Krasznojarszk, férfi szuperóriás-műlesiklás
10.45: Atlétika, fedettpályás Eb, Glasgow
14.30: Pályakerékpár, vb, Pruszków
17.00 és 19.00: Motorsport, motokrossz-vb, Argentína, 1. és 2. futam

    Digisport 1
 1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco
12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Chievo
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Bologna
17.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Liverpool
20.10: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Juventus

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Fiorentina
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Toulouse

    Spíler1 TV
 8.05: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Adelaide, 2. futam
12.15: Labdarúgás, Premier League, Watford-Leicester City
14.35: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Chelsea
18.30: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Washington Capitals
22.00: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Colorado Avalanche

    Spíler2 TV
16.00: Labdarúgás, La Liga, Betis-Getafe
18.15: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Athletic Bilbao