Hirdetés

Élő sportközvetítések pünkösdkor.

Hirdetés

június 8., szombat:
    -------------------

    M4 Sport
14.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Németország-Kína
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Azerbajdzsán-Magyarország
20.15: Labdarúgás, U20-as vb, Koreai Köztársaság-Szenegál

    Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő

    Duna World
14.45: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, B csoport, 4. forduló, Magyarország-Horvátország

    Sport 1
 3.00: Kosárlabda, NBA, döntő, 3. mérkőzés, Golden State Warriors-Toronto Raptors
13.15: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 1. futam
14.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Horvátország-Wales
17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Finnország - Bosznia-Hercegovina
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Franciaország

    Sport 2
13.30 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 3. nap
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Olaszország

    Eurosport 1
14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs
21.20: Lósport, Global Champions Tour, Cannes

    Eurosport 2
10.50 és 13.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 1. futam

    Spíler1 TV 
13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, 1. futam

    június 9., vasárnap:
    -------------------

    M4 Sport
12.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Ausztrália-Olaszország
15.15: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Brazília-Jamaica
17.45: Labdarúgás, női vb, Franciaország, csoportmérkőzés, Anglia-Skócia
20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

    Duna
19.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, futam

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Chicago
11.45: Autósport, túraautó Európa Kupa, Spa, 2. futam
14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, a 3. helyért, Svájc-Anglia
20.00: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, döntő, Portugália-Hollandia

    Sport 2
13.00 és 19.00: Darts, csapat-világbajnokság, 4. nap
23.00: Golf, RBC Canadian Open, Hamilton, 4. nap

    Eurosport 1
11.25 és 14.45: Tenisz, Roland Garros, Párizs

    Eurosport 2
10.50: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole
12.05: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam
12.55 és 16.00: Motorsport, Endurance-vb, Oschersleben
14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

    Spíler1 TV 
10.55 és 13.55: Motorsport, superbike-vb, Jerez, superpole és 2. futam
12.10: Motorsport, supersport-vb, Jerez, futam

    június 10., hétfő:
    ------------------

    M4 Sport
16.30: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, bronzmérkőzés, Felcsút
18.00: Labdarúgás, Puskás Suzuki Kupa, döntő, Felcsút
20.00: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 4. mérkőzés (ha szükséges)

    Sport 1
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Svédország

    Sport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart
20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Lengyelország-Izrael

    Eurosport 1
15.05: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz

    Spíler1 TV
 2.00: Jégkorong, NHL, Stanley Kupa-döntő, St. Louis Blues-Boston Bruins