Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések kedden és szerdán (vizes vb, vízilabda, úszás)

2019.07.23

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda (vizes vb: vízilabda negyeddöntő, úszás döntők)

Hirdetés

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    július 23., kedd:
    -----------------

    M4 Sport
 8.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, negyeddöntő, Horvátország-Németország
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, negyeddöntő, Magyarország-Ausztrália
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, férfi vízilabda, negyeddöntő, Olaszország-Görögország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, középfutamok, döntők
15.45: Vívás, világbajnokság, Budapest, csapatverseny, férfi tőr és női kard

    Sport 1
13.30: Lóverseny, Kincsem+
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 4. nap

    Sport 2
11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Eurosport 1
13.05: Kerékpár, Tour de France, 16. szakasz

    Eurosport 2
15.50: Vívás, világbajnokság, Budapest, csapatverseny, férfi tőr és női kard

    Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    július 24., szerda:
    -------------------
    M4 Sport

 2.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, előfutamok
 5.30: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, óriás toronyugrás, férfiak 
 8.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, az 5-8. helyért, Hollandia-Oroszország
 9.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, elődöntő, Ausztrália-Egyesült Államok
11.15: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, női vízilabda, elődöntő, Magyarország-Spanyolország
12.45: Vizes világbajnokság, Kvangdzsu, úszás, középfutamok, döntők
19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Ferencváros-Valletta FC

    Sport 1
13.30: Lóverseny, Kincsem+
16.15: Kézilabda, férfi junior világbajnokság, Spanyolország, nyolcaddöntő
20.00: Darts, World Matchplay, Blackpool, 5. nap

    Sport 2
11.30, 13.30, 15.30 és 18.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Eurosport 1
12.15: Kerékpár, Tour de France, 17. szakasz

    Digisport 1
13.00: Tenisz, WTA-torna, Jurmala

    Digisport 2
16.00 és 20.30: Tenisz, WTA-torna, Palermo