Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

2019.10.31

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 31-én és november 1-én.

Hirdetés

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    október 31., csütörtök:
    -----------------------

    M4 Sport
18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC

    Sport 1
14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Sporting

    Eurosport 1
 8.00 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 4. nap

    Digisport 1
 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágó, Partizani Tirana-Vasas Óbuda
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-SPAL

    Digisport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna

    Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada


    november 1., péntek:
    --------------------

    M4 Sport
 0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Mexikó-Olaszország
16.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. szabadedzés
18.30: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű-ZTE
20.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Magyarország-Ecuador

    Sport 1
 3.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-San Antonio Spurs
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Paderborn

    Sport 2
 1.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-San Francisco 49ers
13.30: Lóverseny, Kincsem+
17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Valcea-Buducnost
19.45: Darts, World Series, döntő, 1. nap

    Eurosport 1
 7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 5. nap

    Digisport 1
 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon - Paris Saint-Germain

    Digisport 2
14.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

    Spíler1 TV
 6.10, 7.05 és 8.05: Motorsport, Moto3, Moto2 és MotoGP, Maláj Nagydíj, 2. szabadedzés