Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Október 30-31. - Szerda, csütörtök

2019.10.30

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Október 30., szerda


    M4 Sport
18.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Terrassa
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Pápa-Vasas

    Sport 1
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Wolfsburg-RB Leipzig
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Dortmund-Mönchengladbach

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Barcelona
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Portimonese

    Eurosport 1
 8.00 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 3. nap

    Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United

    Digisport 2
 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, csoportkör, DVTK-Landes
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa

    Digisport 3
18.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Celta Vigo

    Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Leganés

Október 31., csütörtök


    M4 Sport
 0.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Egyesült Államok-Japán
18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC

    Sport 1
14.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen

    Sport 2
13.30: Lóverseny, Kincsem+
15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca
20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Sporting

    Eurosport 1
 7.25 és 12.25: Sznúker, World Open, Jüszan, 4. nap

    Digisport 1
 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen
17.55: Röplabda, női Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, visszavágó, Partizani Tirana-Vasas Óbuda
20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-SPAL

    Digisport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs

    Spíler 1
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna

    Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada