Hirdetés

Labdarúgó NB I - Itt a 12. forduló menetrendje

Labdarúgás

2019.11.07

Labdarúgó NB I 12. forduló, a szombati és a vasárnapi mérkőzések időpontja:

Hirdetés

A november 9-i szombati és a november 10-i vasárnapi mérkőzések időpontja

A 12. forduló programja:
november 9., szombat:

ZTE FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Kaposvári Rákóczi FC-MOL Fehérvár FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Újpest FC 17.00
Paksi FC-Kisvárda Master Good 17.00
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

november 10., vasárnap:

Debreceni VSC-Ferencvárosi TC 17.15  

Korábbi eredmények:

1. forduló (augusztus 3-4.):
MOL Fehérvár FC-Kaposvári Rákóczi FC 4-2, Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 2-1, Mezőkövesd Zsóry FC-ZTE FC 1-0, Újpest FC-Puskás Akadémia FC 1-3, Kisvárda Master Good-Paksi FC 1-0, a Ferencváros-Debrecen mérkőzést elhalasztották.
    2. forduló (augusztus 10-11., szeptember 22.):
Paksi FC-Budapest Honvéd 3-1, Puskás Akadémia FC-MOL Fehérvár FC 0-2, Debreceni VSC-Kisvárda Master Good 4-1, Diósgyőri VTK-Újpest FC 1-2, Kaposvári Rákóczi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2, ZTE FC-Ferencvárosi TC 1-2
    3. forduló (augusztus 17.):
Debreceni VSC-Zalaegerszeg 3-2, Ferencváros-Kaposvári Rákóczi FC 1-0, Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia FC 1-0, MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK 5-1, Újpest FC-Paksi FC 1-1, Budapest Honvéd-Kisvárda Master Good 1-3
    4. forduló (augusztus 24-25.):
Kisvárda Master Good-Újpest FC 2-0, Paksi FC-MOL Fehérvár FC 0-2, Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC 0-3, Kaposvári Rákóczi FC-ZTE FC 0-4, Budapest Honvéd-Debreceni VSC 2-3, Puskás Akadémia FC-Ferencváros 4-1
    5. forduló (augusztus 31.-szeptember 1.):
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 0-2, MOL Fehérvár FC-Kisvárda Master Good 3-0, Újpest FC-Budapest Honvéd 2-3, ZTE FC-Puskás Akadémia FC 1-1, Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC 0-1, Ferencváros-Diósgyőri VTK 1-0
    6. forduló (szeptember 14.):
Újpest FC-Debreceni VSC 3-2, Budapest Honvéd-MOL Fehérvár FC 0-1, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2, Diósgyőri VTK-ZTE FC 1-0, Puskás Akadémia FC-Kaposvári Rákóczi FC 2-0, Paksi FC-Ferencvárosi TC 0-4
    7. forduló (szeptember 28-29.):
Ferencváros-Kisvárda Master Good 1-0, Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 1-2, Kaposvári Rákóczi-Diósgyőri VTK 2-0, ZTE FC-Paksi FC 3-1, Debreceni VSC-Puskás Akadémia 1-2, MOL Fehérvár FC-Újpest FC 0-2
    8. forduló (október 6.):
Budapest Honvéd-Ferencváros 0-0, Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 1-2, Kisvárda Master Good-ZTE FC 3-3, Paksi FC-Kaposvári Rákóczi FC 2-1, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia FC 1-1, MOL Fehérvár FC-Debreceni VSC 2-1
    9. forduló (október 19.):
Mezőkövesd Zsóry FC-MOL Fehérvár FC 0-0, Puskás Akadémia FC-Paksi FC 4-2, Kaposvári Rákóczi FC-Kisvárda Master Good 0-2, ZTE FC-Budapest Honvéd 0-1, Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 2-1, Ferencváros-Újpest FC 1-0
    10. forduló (október 27.):
Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 3-1, Újpest FC-Zalaegerszeg 0-0, Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi FC 2-0, Kisvárda Master Good-Puskás Akadémia FC 0-1, Paksi FC-Diósgyőri VTK 1-2, MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 1-2