Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Január 22 - 23 - Szerda, csütörtök

MTI

2020.01.22. 10:15

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Hirdetés

Január 22., szerda


    M4 Sport
11.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, férfi rövidprogram
16.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Olaszország-Montenegró
17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Szerbia-Spanyolország
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Magyarország-Oroszország
20.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi negyeddöntő, Horvátország-Görögország

    Sport 1
15.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Magyarország-Portugália
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Norvégia-Szlovénia
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Csehország-Németország

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Ibiza-Barcelona
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Salamanca-Real Madrid

    Eurosport 1
15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 1. forduló

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Burnley

    Digisport 2
20.25: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham United

Január 23., csütörtök


    M4 Sport
12.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, ritmustánc
14.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Görögország-Franciaország
16.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női helyosztó az 5-8. helyért, Olaszország-Szlovákia
17.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Magyarország-Spanyolország
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női elődöntő, Oroszország-Hollandia
21.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Graz, férfi rövidprogram

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+
19.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Mirandés-Celta Vigo
21.00: Labdarúgás, Spanyol Kupa, 3. forduló, Leonesa-Atlético Madrid

    Eurosport 1
 0.55: Tenisz, Australian Open
15.00 és 19.55: Sznúker, European Masters, 2. forduló

    Eurosport 2
 0.55: Tenisz, Australian Open
14.00: Sílövészet, világkupa, Pokljuka, 20 km-es férfi egyéni
21.00: Pályakerékpár, Berlin

    Spíler 1
20.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-FC Liverpool