Hirdetés

Ezek a fontosabb hétvégi sportműsorok

MTI

2020.01.17. 08:57

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Hirdetés

Január 18., szombat



    Jégkorong
    Magyar Kupa, Miskolc:
    elődöntő:
Hydro Fehérvár AV19-DVTK Jegesmedvék 15.30
FTC-Telekom - MAC Újbuda 19.00

    Kézilabda
    Női EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló:
    A csoport:
DVSC Schaeffler-Thüringer HC (német) 15.00
    B csoport:
Siófok KC-Podravka Koprivnica (horvát) 17.00
    C csoport:
Érd HC-MKS Lublin (lengyel) 19.00
    Női NB I:
MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 18.00
FTC-Rail Cargo Hungaria - Szombathelyi KKA 18.00
Győri Audi ETO KC-Kisvárda Master Good SE 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Kaposvári KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
OSE Lions - Zalakerámia ZTE KK 18.00
Sopron KC-DEAC 18.00
Jászberényi KSE-Atomerőmű SE 18.00
    Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda - NKE-FCSM Csata 16.00
Aluinvent DVTK-ZTE Női Kosárlabda Klub 17.00
PEAC-Pécs - Vasas Akadémia 18.00
TFSE-MTK - VBW CEKK Cegléd 18.00
PINKK-Pécsi 424 - Atomerőmű KSC Szekszárd 20.30

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
MAFC-BME - Fino Kaposvár, Folyondár utca 18.00
    Női Extraliga, alapszakasz:
Fatum Nyíregyháza-Jászberény VT 18.00
UTE-Vasas Óbuda 18.00

    Sportlövészet
    Honvéd 70 Kupa, légfegyveres Európa-bajnoki válogató (BHSE Kosárlabdacsarnok)

    Vízilabda
    Európa-bajnokság (Duna Aréna):
    férfiak, csoportkör, 3. forduló:
    A csoport:
Szlovákia-Horvátország 16.00
Németország-Montenegró 17.30
    B csoport:
Románia-Oroszország 11.30
Szerbia-Hollandia 20.30
    C csoport:
Törökország-Spanyolország 10.00
Magyarország-Málta 19.00
    D csoport:
Franciaország-Görögország 13.00
Olaszország-Georgia 16.00

Január 19., vasárnap


    Jégkorong
    Magyar Kupa, Miskolc:
a 3. helyért 12.00
döntő 15.30

    Kosárlabda
    Férfi NB I:
Szolnoki Olajbányász-Egis Körmend 18.00
    Női NB I:
Sopron Basket - Uni Győr MÉLY-ÚT 18.00

    Motorsport
    X-Trial ügyességi motoros világbajnoki futam, Papp László Budapest Sportaréna 16.00

    Röplabda
    Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-Kecskeméti RC 16.00
Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00

    Sportlövészet
    Honvéd 70 Kupa, légfegyveres Európa-bajnoki válogató (BHSE Kosárlabdacsarnok)

    Vízilabda
    Európa-bajnokság (Duna Aréna):
    nők, csoportkör, 5. forduló:
    A csoport:
Szlovákia-Horvátország 13.00
Görögország-Oroszország 17.30
Magyarország-Szerbia 19.00
    B csoport:
Franciaország-Olaszország 11.30
Németország-Izrael 14.30
Spanyolország-Hollandia 16.00