Élő tv-sportközvetítések - Június 23-24 - Kedd, szerda

MTI

2020.06.23. 08:04

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Június 23., kedd


    M4 Sport
18.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-Ferencváros
21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-ZTE

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Santa Clara
22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Boavista

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+

    Digisport 1
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Napoli
21.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese

    Digisport 2
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Brighton
21.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Parma

    Digisport 3
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Cagliari

    Spíler 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United

    Spíler 2
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Athletic Bilbao

Június 24., szerda



    M4 Sport
16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC
18.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Kaposvári Rákóczi
20.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-DVTK

    Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

    Eurosport 1
17.55: Labdarúgás, norvég bajnokság, Start-Molde
20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Odd Grenland-Valerenga

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Sheffield United
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Crystal Palace

    Digisport 2
19.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
21.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio

    Digisport 3
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Everton
21.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

    Spíler 1 TV
18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Bournemouth

    Spíler 2 TV
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Celta Vigo
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Mallorca