Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén - Augusztus 7-8-9

MTI

2020.08.07. 10:02

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Augusztus 7., péntek


    M4 Sport
11.45 és 15.45: Forma-1, A 70. Évforduló Nagydíja, Silverstone, 1. és 2. szabadedzés
14.45: Forma-3, időmérő, Silverstone
18.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, Vasas-Eger
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester City-Real Madrid

    Sport 2
20.00: Lósport, Kincsem+

    Eurosport 1
11.00, 15.30 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield

    Eurosport 2
11.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield
14.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de Lain, 1. szakasz
15.30: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 3. szakasz

    Digisport 2
16.00: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Juventus-Lyon

    ARENA4
 9.00 és 13.15: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Florida Panthers-New York Islanders

Augusztus 8., szombat


    M4 Sport
10.00: Forma-3, 1. futam, Silverstone
11.45 és 14.45: Forma-1, A 70. Évforduló Nagydíja, Silverstone, 3. szabadedzés és időmérő
16.30: Forma-2, 1. futam, Silverstone
18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécs-ETO FC Győr
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Barcelona-Napoli

    Sport 1
 1.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Washington Nationals-Baltimore Orioles
 3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Boston Celtics
19.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Portland Trail Blazers-Los Angeles Clippers

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+

    Eurosport 1
11.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield
14.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de Lain, 2. szakasz
15.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Milánó-Sanremo
19.00: Autósport, Formula-E, 8. forduló, Berlin

    Eurosport 2
11.00, 16.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield
14.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Portugália, 1. futam

    Digisport 1
17.00: Tenisz, WTA-torna, Palermo

    Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Chelsea

    ARENA4
 9.00: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, 3. szabadedzés
12.30: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, időmérő
18.00 és 20.30: Autósport, Indycar, Mid-Ohio, időmérő és futam

Augusztus 9., vasárnap


    M4 Sport
 9.30: Forma-3, 2. futam, Silverstone
10.45: Forma-2, 2. futam, Silverstone
14.45: Forma-1, A 70. Évforduló Nagydíja, Silverstone, futam
17.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Siófok-DVSC

    Sport 1
 3.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas
20.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-Memphis Grizzlies

    Sport 2
15.00: Lósport, Kincsem+
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Philadelphia Phillies-Atlanta Braves

    Eurosport 1
12.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Silverstone
14.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield
19.00: Autósport, Formula-E, 9. forduló, Berlin

    Eurosport 2
11.00 és 14.00: Motorsport, motokrossz-világbajnokság, Lettország, MX2, 1. és 2. futam
17.45: Kerékpár, országúti kerékpár, lengyel körverseny, 5. szakasz
20.00: Sznúker, világbajnokság, 2. forduló, Sheffield

    Digisport 1
19.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Palermo

    ARENA4
11.00, 12.15 és 13.45: Motorsport, gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP futam
17.00 és 19.30: Autósport, Indycar, Mid-Ohio, időmérő és futam
17.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic
22.00: Jégkorong, NHL, rájátszás

.