Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

MTI

2020.09.24. 09:55

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Szeptember 24., csütörtök


    M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, MOL Fehérvár FC-Stade de Reims
20.45: Labdarúgás, Európai Szuperkupa, Bayern München-Sevilla

    Sport 1
16.30: Autósport, WTCR, Nürburgring, időmérő edzés
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Veszprém-PPD Zagreb
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona-Celje

    Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, Rosztov-Makkabi Haifa
20.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 3. forduló, AC Milan-Bodö/Glimt

    Eurosport 1
14.35: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, női időfutam
16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 2. forduló

    Eurosport 2
10.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság
12.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Digisport 1
10.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City-Bournemouth

    Digisport 2
16.30, Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Lincoln City-Liverpool

Szeptember 25., péntek


    M4 Sport
 9.55: Autósport, Forma-1, Orosz Nagydíj, 1. szabadedzés
12.55: Autósport, Forma-2, Orosz Nagydíj, időmérő
13.55: Autósport, Forma-1, Orosz Nagydíj, 2. szabadedzés
16.00: Kajak-kenu, világkupa, Szeged
17.30: Futsal, NB I, MVFC Berettyóújfalu-Haladás
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC

    Sport 1
 3.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, nyugati főcsoport döntő, 4. mérkőzés, Denver Nuggets-Los Angeles Lakers
15.45: Autósport, WTCR-vb, Nürburgring, 1. futam
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Eintracht Frankfurt

    Sport 2
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Karagümrük-Basaksehir

    Eurosport 1
14.25: Kerékpár, országúti világbajnokság, Imola, férfi időfutam
16.40 és 20.00: Sznúker, European Masters, 3. és 4. forduló

    Eurosport 2
11.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Nantes

    Digisport 2
13.30 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

    Spíler 2
20.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Athletic Bilbao

    Arena 4
 2.15: Amerikaifutball, NFL, Jacksonville Jaguars-Miami Dolphins

.