Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén

MTI

2020.10.16. 08:16

Hirdetés

Október 17., szombat


    M4 Sport
14.45: Labdarúgás, NB I, Budafok-Diósgyőr
17.00: Labdarúgás, NB I, Újpest-Mezőkövesd
19.30: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-MTK Budapest

    M4 Sport+
16.00: Kézilabda, női NB I, Siófok-Vác
17.45: Kézilabda férfi NB I, Gyöngyös-Veszprém
19.45: Futsal, NB I, FTC-MVFC Berettyóújfalu

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuter Fürth-Hamburg
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Rosztov-Don - Metz
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győr-Valcea
23.00: Baseball, MLB, rájátszás

    Sport 2
12.00 és 14.15: Autósport, kamion Eb, 1. és 2. futam, Hungaroring
15.30: Autósport, WTCR, időmérő edzés, Hungaroring
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Bayern München
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Wolfsburg

    Eurosport 1
12.25: Kerékpár, Giro d'Italia, 14. szakasz
19.45: Sznúker, Brit Open, elődöntő

    Eurosport 2
 9.50: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Sölden
11.30: Kajak-kenu, vk, Ljubljana
13.00: Tenisz, ATP-torna, Szentpétervár
17.00: Sznúker, Brit Open, elődöntő

    Digisport 1
13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Liverpool
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Southampton
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Juventus

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Atalanta
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Lazio
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester United

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lorient
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

    Spíler1 TV
17.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

    Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sevilla
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid
18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Cádiz
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona

    ARENA 4
 9.00 és 12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Aragóniai Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő edzés
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers
18.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, South Carolina-Auburn
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Florida-LSU

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.
.