Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

MTI

2020.10.29. 10:02

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Október 29., csütörtök


    M4 Sport
12.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyíregyháza-Paks
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Diósgyőr

    Sport 1
13.30: Sznúker, Championship League
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Kielce

    Sport 2
 9.00, 11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak Moszkva-CSZKA Moszkva
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Dundalk

    Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

    Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Antwerp-Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Real Sociedad-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AC Milan-Sparta Praha
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, AS Roma-CSZKA Szófia

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AEK Athén-Leicester City
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Omonia Nicosia-PSV Eindhoven

    ARENA 4
16.00: Darts, Európa-bajnokság, 1. nap

Október 30., péntek


    M4 Sport
20.00: Labdarúgás, Simple Női Liga, MTK Hungária FC-Diósgyőri VTK

    Sport 1
 8.00, 10.00, 12.00, 14.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburger SV-FC St. Pauli
20.30: Labdarúgás, német Bundesliga, Schalke 04-VfB Stuttgart

    Sport 2
13.30 és 18.30: Sznúker, Championship League

    Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 10. szakasz

    Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

    Digisport 1
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lens

    Digisport 2
19.10: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Bratislava Capitals

    Spíler 1
17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Blackburn Rovers-Manchester City
20.40: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Chelsea-Manchester United

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Cádiz

    ARENA 4
 1.15: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers-Atlanta Falcons
13.00 és 20.00: Darts, Európa-bajnokság

.