Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

MTI

2020.10.28. 09:55

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

Hirdetés

Október 28., szerda


    M4 Sport
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Gárdony-Fehérvár FC
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Dunaújváros-Újpest FC
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló, Ferencváros-Dinamo Kijev

    Sport 1
13.30: Sznúker, Championship League
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel-Telekom Veszprém

    Sport 2
 7.00, 9.00, 11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan

    Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

    Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

    Digisport 1
14.55: Kosárlabda, női Euroliga, Aluinvent DVTK Miskolc-Izmir Belediyespor

    Spíler1 TV
18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FK Krasznodar-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Manchester United-RB Leipzig

    Spíler2 TV
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Istanbul Basaksehir - Paris Saint-Germain
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Juventus-Barcelona

Október 29., csütörtök


    M4 Sport
12.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Nyíregyháza-Paks
16.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Diósgyőr

    Sport 1
13.30: Sznúker, Championship League
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Porto-Kielce

    Sport 2
 7.00, 9.00, 11.00: Tenisz, ATP-torna, Nur-Szultan
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szpartak Moszkva-CSZKA Moszkva
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Arsenal-Dundalk

    Eurosport 1
14.40: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

    Eurosport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

    Digisport 1
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Antwerp-Tottenham
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Real Sociedad-Napoli

    Digisport 2
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AC Milan-Sparta Praha
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, AS Roma-CSZKA Szófia

    Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, AEK Athén-Leicester City
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, Omonia Nicosia-PSV Eindhoven

    ARENA 4
16.00: Darts, Európa-bajnokság, 1. nap

.