Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén

MTI

2020.11.20. 10:10

Hirdetés

November 21., szombat


    M4 Sport
14.00: Úszás, nemzetközi úszóliga, döntő
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-MTK
19.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencváros

    M4 Sport+
14.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budafok
16.40: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok-Vasas
17.55: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém KKFT-Ferencváros
19.40: Röplabda, női NB I, Kaposvár-Nyíregyháza

    Sport 1
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Krim Ljubljana-Ferencváros
17.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Győri ETO-Buducnost Porgorica
20.00: Kézilabda, női Európa-liga, selejtező, 3. forduló, visszavágó, Banik Most-Vác
21.45: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Düsseldorf-Sandhausen
15.00: Lósport, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund
22.30: Ökölvívás, profi gála, Conor Benn-Sebastian Formella, London

    Eurosport 1
10.05 és 13.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi
15.50: Síugrás, vk, csapatverseny, Wisla
19.45: Sznúker, Északír Open

    Eurosport 2
11.20: Szabadstílusú sí, vk, Stubai
13.15 és 19.00: Tenisz, ATP-vb, London
17.00: Sznúker, Északír Open

    Digisport 1
13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion

    Digisport 2
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-St. Étienne

    Spíler1 TV
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton

    Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona

    ARENA 4
10.00, 13.30, 14.30 és 16.00: Gyorsaságimotoros-vb, 3. szabadedzés és időmérő edzések, Portugál Nagydíj, Algarve
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg
21.30: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Northwestern Wildcats-Wisconsin Badgers

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.
.