Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések a hétvégén

MTI

2020.11.20. 10:10

Hirdetés

November 22., vasárnap


    M4 Sport
14.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Zalaegerszeg
17.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Diósgyőr
19.45: Labdarúgás, NB II, Győr-Gyirmót

    M4 Sport+
18.00: Kézilabda, női NB I, Mosonmagyaróvár-Kisvárda

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Deiveson Figueiredo-Alex Perez
13.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Esbjerg-Metz
15.45: Kézilabda, női BL, csoportkör, Brest-Odense
20.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry

    Sport 2
14.00: Darts, Grand Slam of Darts, Coventry
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Union Berlin

    Eurosport 1
10.05 és 13.05: Alpesi sí, vk, női műlesiklás, Levi
15.50: Síugrás, vk, Wisla
19.45: Sznúker, Északír Open, döntő

    Eurosport 2
13.45: Sznúker, Északír Open, döntő    
16.30 és 19.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, páros és egyes döntő, London

    Digisport 1
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Genoa
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

    Digisport 2
12.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Everton
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Parma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

    Digisport 3
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Metz
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sassuolo

    Spíler1 TV
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City

    Spíler2 TV
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Valladolid
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia

    ARENA 4
 1.30: Amerikafutball, egyetemi bajnokság, Oklahoma Sooners-Oklahoma State Cowboys
12.15, 13.45 és 15.15: Gyorsaságimotos-vb, Moto3, MotoGP és Moto2, futam, Portugál Nagydíj, Algarve
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Saint-Raphael - Nantes
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-Atlanta Falcons
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Green Bay Packers

.