Hirdetés

Sportesemények a hétvégén

MTI

2020.11.20. 11:02

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Hirdetés

November 21., szombat


    Kézilabda
    - Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló, A csoport: Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica (montenegrói) 18.00
    - Férfi NB I: Budakalász - MOL-Pick Szeged 17.00 SBS-Eger - HE-DO B.Braun Gyöngyös 18.00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló, Abony 18.00 Veszprémi KKFT-Ferencvárosi TC 18.00     - Női NB I: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Siófok KC 17.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
Sopron Basket-Aluinvent DVTK 18.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 11. forduló: Puskás Akadémia FC-Budafoki MTE 14.45 Mezőkövesd Zsóry FC-MTK Budapest 17.00 Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 19.30

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
1. MCM-Diamant Kaposvár - Fatum Nyíregyháza 19.45

    Sportlövészet
    Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út) 9.00

    Súlyemelés
    Országos bajnokság, 1. nap, Tatai Olimpiai Központ 10.00

    Úszás
    Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna, döntő 14.00

    Vízilabda
    E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:
Szolnoki Dózsa - A-Híd Vasas Plaket 16.45

November 22., vasárnap



    Jégkorong
    Erste Liga, alapszakasz: MAC HKB Újbuda-UTE 14.10 DEAC-Opten Vasas HC 18.30
    Kosárlabda
    Női NB I:
PEAC-Pécs - ZTE Női Kosárlabda Klub 16.00

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 11. forduló: Újpest FC-ZTE FC 14.30 MOL Fehérvár FC-Diósgyőri VTK 17.00
    Merkantil Bank Liga NB II, 17. forduló: Soroksár SC-FC Ajka 13.00 Szentlőrinc-Budaörs, Kozármisleny 13.00 Békéscsaba 1912 Előre-BFC Siófok 13.00 Dorogi FC-Vasas FC 13.00 DEAC-Szombathelyi Haladás 13.00 Pécsi MFC-Kaposvári Rákóczi FC 17.00 Aqvital FC Csákvár-Debreceni VSC 17.00 Kolorcity Kazincbarcika SC-Szolnoki MÁV FC 17.00 Nyíregyháza Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 17.00 WKW ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr 19.45

    Röplabda
    Női Extraliga, alapszakasz:
DVTK-MTK Budapest 19.00

    Sportlövészet
    Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny (Nemzeti Lőtér, Fehér út) 9.00

    Súlyemelés
    Országos bajnokság, 2. nap, Tatai Olimpiai Központ 10.00

    Úszás
    Nemzetközi Úszóliga (ISL), Duna Aréna, döntő 18.00

.