Családon belül: LUK – FAG focimeccs Szombathelyen (képsorozattal)

2012.10.08. 18:20

A sport mellett a Schaeffler-csoporton belüli kapcsolattartásról is szólt az esemény.

A szombathelyi Arborétum Sportcentrumban hagyományteremtő szándékkal rendezték meg az LuK Savaria - FAG Debrecen barátságos labdarúgó mérkőzést.

LuK - FAG meccs Szombathelyen

Mindkét csapat felállása lefedte a cégek szinte összes funkcionális területét, hiszen gyárvezetőtől  kezdve a termelési PV vezetőkön át, hasznos tagja volt a csapatnak beszerző, Move tréner, karbantartó, szerszámos és logisztikus munkatárs, illetve sori gépbeállító is.

Az izgalmas küzdelemben a házigazda LuK Savaria csapata fölényesen vezetett, de a második félidőben a vendég debreceniek megrázták magukat, és öt egymás után lőtt góllal döntetlenre hozták fel az állást.

Az utolsó percek feszültségét az LuK bírta jobban, így sikerült megszereznie a meccset eldöntő kilencedik gólt. A végeredmény így lett 9 - 8 a szombathelyi csapat javára.

A mérkőzés egyébként „családon belül” zajlott, hiszen mindkét cég a Schaeffler vállalatcsoport tagja.

A debreceni labdarúgó-csapatot egy kisebb vállalati delegáció is elkísérte, így a sport mellett a cégcsoporton belüli kapcsolattartásról és a tanulásról is szólt az esemény, hiszen a debreceniek meglátogatták a vendéglátók gyártócsarnokát és a tanműhelyt is.

A két  cég megegyezett abban, hogy hagyományt teremt ezzel a rendezvénnyel.