Gázolt a Pécs-Szombathely gyorsvonat

2011.02.06. 18:47

Elgázolt a vonat egy férfit Őrtilosnál, életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba.

Elgázolt a vonat egy férfit a Somogy megyei Őrtilosnál a nyílt pályán vasárnap délután; a 20-25 év körüli férfit, életveszélyes állapotban, mentőhelikopter szállította a kaposvári kórházba - közölte a rendőrség és a katasztrófavédelem ügyeletese az MTI-vel.

Szakács József rendőrségi sajtóügyeletes tájékoztatása szerint a fiatalembert Pécs-Szombathely között közlekedő vonat gázolta el. A férfinál nem voltak okmányok, így egyelőre nem tudták azonosítani - tette hozzá.

Jelezte, hogy a helyszíni szemle idejére - előreláthatóan 18 óráig - teljes vágányzár van az adott vasúti szakaszon.

A katasztrófavédelem ügyeletesének elmondása szerint a súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett férfi állapotát a mentők a helyszínen stabilizálták.

.