Rendőrségi hírek Vas megyéből - december 2

2008.12.02. 09:47

A rendőrség ügyeletesétől:

Tegnap nyitáskor fedezték fel, hogy az egyik szombathelyi ékszerüzlet kirakatát feltörték ismeretlenek és egy ezüst karláncot, nyaklánccal együtt elvittek. A kár kb. 100 ezer Ft.

Tegnap reggel fedezték fel, hogy Táplánszentkereszten parkoló Citroenről mindkét rendszámot ellopta.

Tegnap délután az egyik szombathelyi üzletben bántalmazás történt. Mint kiderült két férfi vitatkozott össze, majd tettlegességre is sor került, amely során egyikük könnyebben megsérült. Mivel cselekményük másokban megbotránkozást keltett, így az ügyben garázdaság gyanúja miatt eljárás indult.

Tegnap este jelezte a sértet, hogy Szombathelyen a Csapó utcában parkoló autóját jobb első ablakánál feltörték. Az ülésen hagyott övtáskát vitte el a tettes, akár kb. 77 ezer Ft.

Tegnap éjjel a szombathelyi rendőrök három szombathelyi fiatal férfit állítottak elő, mivel ruházatátvizsgáláskor egy grammnyi kábítószergyanús anyagot találtak náluk. Kihallgatásuk során elismerték, hogy fogyasztottak az anyagból, amely feltehetően marihuana származék. Ügyükben csekély mennyiségű kábítószerrel elkövetett visszaélés kábítószerrel vétségének gyanúja miatt indult eljárás.

Tegnap reggel fedezte fel a sértette, hogy Körmend és Magyarszecsőd kötött parkoló tehergépkocsijából ismeretlenek kb. 250 liter gázolajat loptak el.
.