Hirdetés

Itt vannak a fontosabb hétvégi hazai sportesemények

2018.09.21

A szombati és a vasárnapi hazai sportesemények

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


2018. szeptember 22., szombat:
    ------------------------

    Jégkorong
    Osztrák Liga (EBEL): Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck (osztrák) 17.30

    Kézilabda
    Férfi NB I: Balatonfüredi KSE-CYEB Budakalász 18.00     Női NB I: Moyra-Budaörs - FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00 Siófok KC-Érd HC 18.00 GVM Europe-Vác - Békéscsabai ENKSE 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA-Győri Audi ETO KC 18.00 Alba Fehérvár KC-Eszterházy SC 18.00

    Kosárlabda
    Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. forduló, visszavágó:
Szolnoki Olaj KK-Red October Cantu (olasz) 18.00
    Magyar Kosárlabdázás Napja, Hősök tere 9.00 (benne: nemzetközi akrobatikus kosárlabda show 13.00)
    49. Sió Kupa, felkészülési torna, Szekszárd 16.00    

    Labdarúgás
    Az OTP Bank Bozsik-program tanévindító gyermeklabdarúgó fesztiválja (MLSZ-edzőcentrum, Telki) 9.30
    Magyar Kupa, 6. forduló (az élvonalbeli csapatok mérkőzései):
Szegedi VSE (megyei I.)-Ferencvárosi TC 15.00
Bátaszék SE (megyei I.)-Újpest FC 15.00
BKV Előre (III.)-Debreceni VSC 15.00 
Komárom VSE (III.)-Puskás Akadémia 15.00
Tállya (III.)-MTK Budapest 15.00
Siklós (megyei I.)-Paksi FC 15.00
Fővárosi Vízművek (Budapest I.)-Mezőkövesd Zsóry FC 15.00

    Sportlövészet
    50 méteres országos bajnokság, Fehér úti lőtér 8.00

    Tenisz
    Országos bajnokság (Grand Slam Park, Budapest, Kapolcs u. 2/a) 11.00

    Torna
    Challenge világkupaverseny, Szombathely 14.00

    2018. szeptember 23., vasárnap:
    -------------------------

    Atlétika
    V. futófesztivál, egyben 10 km-es országos bajnokság, Szombathely 13.00

    Jégkorong
    Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-Gyergyói HK (román) 17.00
UTE - FTC-Telekom 18.30
    - Szlovák Liga (Tipsport):
MAC Újbuda-MHk 32 L.Mikulás (szlovák), Tüskecsarnok 18.00

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló, B csoport: MOL-Pick Szeged - HBC Nantes (francia) 19.00     Férfi NB I: Sport36-Komló - Ceglédi KKSE 15.30

    Kosárlabda
    49. Sió Kupa, felkészülési torna, Szekszárd 14.30

    Labdarúgás
    Magyar Kupa, 6. forduló (az élvonalbeli csapatok mérkőzései):
Bőny SE (megyei I.)-Budapest Honvéd 12.30
Cigánd (III.)-MOL Vidi FC 13.00
Csepel (III.)-Szombathelyi Haladás 15.00
ESMTK (III.)-Diósgyőri VTK 15.00 
Szolnoki MÁV (III.)-Kisvárda Master Good 15.00

    Sportlövészet
    50 méteres országos bajknokság, Fehér úti lőtér 8.00, férfi és női kisöbű szabadpuska 3x40

    Tenisz
    Országos bajnokság, Grand Slam Park, Budapest, Kapolcs u. 2/a 11.00

    Torna
    Challenge világkupaverseny, Szombathely 14.00