Hirdetés


Itt vannak a fontosabb hétvégi hazai sportesemények: labdarúgás, kézilabda, kosárlabda

2018.12.07

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    december 8., szombat:
    ---------------------

    Kézilabda
    Férfi NB I:
Vecsési SE - Sport36-Komló 18.00
Mezőkövesdi KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös 18.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
ELTE BEAC Újbuda-ZTE Női Kosárlabda Klub 16.00
NKE-Csata - PINKK-Pécsi 424 18.30

    Labdarúgás
    OTP Bank Liga, 17. forduló:
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 17.00 
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Puskás Akadémia FC-Paksi FC 17.00
Diósgyőri VTK-Kisvárda Master Good 17.00
MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 17.00 
Újpest FC-MOL Vidi FC 19.30
    Kárpát-Haza Labdarúgó Torna, Diósd (DNS Sportközpont) 13.00

    Röplabda
    - Női Extraliga, alapszakasz:
UTE - Swietelsky-Békéscsabai RSE 18.00
Fatum Nyíregyháza-Jászberény VT, Bem József Általános Iskola 18.00

    Teke
    Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók:
    férfiak:
Szegedi TE-KK Neumarkt (olasz) 13.00
    nők:
Rákoshegyi VSE-Slovan Rosice (cseh), Kőbányai út 13.00 

    2018. december 9., vasárnap:


    Jégkorong
    Erste Liga:
Hokiklub Budapest-Sport Club Csíkszereda (román) 18.40
    Szlovák liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HC '05 iCLINIC Banska Bystrica (szlovák) 17.30

    Kézilabda
    Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-CYEB Budakalász 18.00

    Kosárlabda
    Női NB I:
Aluinvent DVTK-Atomerőmű KSC Szekszárd 15.45
PEAC-Pécs - CMB CARGO UNI Győr 17.00
Vasas Akadémia-Sopron Basket 18.00
VBW CEKK Cegléd - MTK-Budapest 19.30    

    Labdarúgás
    Merkantil Bank Liga NB II, 20. forduló:
Budafoki MTE-Vác FC 13.00
Dorogi FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 13.00
Soroksár SC-Duna Aszfalt TVSE 13.00
Kazincbarcika-Nyíregyháza Spartacus FC, Putnok 13.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Békéscsaba 1912 Előre 13.00
Budaörs-WKW ETO FC Győr, Tatabánya 13.00
Ceglédi VSE-Aqvital FC Csákvár, Tiszakécske 13.00
BSS Monor-Vasas FC, III. ker TVE utánpótlásközpont 13.00
Gyirmót FC Győr-Kaposvári Rákóczi FC 15.30
ZTE FC-BFC Siófok 17.00

    Röplabda
    Férfi NB I, alapszakasz:
    A csoport:
PTE-PEAC - MAFC-BME 15.00
Vegyész RC Kazincbarcika-MÁV Előre SC 16.00
SZESE Győr-LV Sport Pénzügyőr SE 17.00
    B csoport:
DEAC-Sümegi RE 14.30
    Női Extraliga, alapszakasz:
Vasas Óbuda - Hungast-Haladás 17.00