Hirdetés


A fontosabb hétvégi hazai sportesemények október 13-14-én

2018.10.13

Hétvégi hazai sportműsorok.

Hirdetés

A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


    október 13., szombat:
    ---------------------
    Kézilabda
    Női EHF Kupa, selejtező, 2. forduló, első mérkőzés:
GVM-Europe Vác - Siófok KC 15.30
    Férfi NB I:
Balatonfüredi KSE - HE-DO B. Braun Gyöngyös 15.00
Ferencvárosi TC-Mezőkövesdi KC 18.00
DVTK-Eger - Vecsési SE 18.00
CYEB Budakalász-Dabasi KC VSE 18.00
Csurgói KK-Ceglédi KKSE 18.00

    Kosárlabda
    Férfi NB I: DEAC - JP Auto-JKSE 17.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Kaposvári KK 17.00 Sopron KC-Szolnoki Olaj KK 18.00 Serco - TF-BP - Zalakerámia ZTE KK 18.30         Női NB I: Aluinvent DVTK - NKE-Csata 17.00 Atomerőmű KSC Szekszárd-ELTE BEAC Újbuda 18.00 CMB CARGO UNI Győr-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00 PINKK-Pécsi 424 - Sopron Basket 18.30    

    Labdarúgás
    U19-es Európa-bajnoki selejtező:
Magyarország-Koszovó, Telki 19.30

    Ökölvívás
    Gedó György amatőr és profi gála, Kistarcsa 17.00

    Rali
    Mecsek-rali, az ob 7. futama

    Röplabda
    Férfi NB I, A csoport:
MAFC-BME - Vegyész RC Kazincbarcika, Folyondár utca 19.00
    B csoport:
DEAC-Dunaferr SE 15.00
Fino Kaposvár SE-Szolnoki Röplabda Klub 17.00
Kecskeméti RC-Sümegi RE 18.00

    Sakk
    Világsakkfesztivál, Nemzeti Galéria, 10.00

    Szabadidősport
    Fitparádé, Mom Sport rendezvénycsarnok, 10.00

    október 14., vasárnap:
    ----------------------

    Amerikaifutball
    Three Nations Cup, döntő:
Magyarország-Csehország, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00

    Jégkorong
    Erste Liga:
FTC-Telekom - Gyergyói HK (román) 18.00
    Szlovák Liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-HK Nitra (szlovák) 18.00

    Kézilabda
    Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged - Flensburg-Handewitt (német) 17.00 
    Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló:
    D csoport: 
FTC-Rail Cargo Hungaria - Vipers Kristiansand (norvég), Érd 14.30
    
    Labdarúgás
    UEFA Ifjúsági Liga, bajnoki ág, 1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó:
Illés Akadémia-Dinamo Minszk (fehérorosz) 16.30

    Röplabda
    Férfi NB I, A csoport:
SZESE Győr-MÁV Előre SC 16.00
LV Sport Pénzügyőr SE - PTE-PEAC 17.00
    Női Extraliga:
Békéscsabai RSE-Fatum Nyíregyháza 16.00
Vasas Óbuda-UTE 17.00

    Szabadidősport
    Fitparádé, Mom Sport rendezvénycsarnok, 10.00