Élő tv-sportközvetítések szombaton és vasárnap: labdarúgás, vízilabda időpontok

2018.12.01

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban (csatornák és időpontok).

Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések szombaton és vasárnap: labdarúgás, vízilabda, kézilabda-mérkőzések időpontja.

2018. december 1., szombat:
    ---------------------
    M4 Sport
12.45: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-Zugló - PVSK
14.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország-Hollandia
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-FTC

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Las Vegas
13.00: Labdarúgás, 2. Bundesliga, Ingolstadt-Hamburg
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Schalke
23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Milwaukee Bucks

    Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, Barisz-Avtomobiliszt
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Németország
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Spanyolország-Horvátország
20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, León-Elverum

    Eurosport 1
 9.15 és 14.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.30 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
15.15: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.15: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.30: Alpesi sí, vk, Lake Louise
22.45: Labdarúgás, női U17-es vb, döntő, Mexikó-Spanyolország

    Eurosport 2
 0.15: Szánkó, vk, Whistler
11.15 és 17.30: Autósport, Bahrein
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Digisport 1
14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-Empoli 
17.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus
20.10: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Bologna 

    Digisport 2
13.55: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Sivasspor
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Montpellier 

    Digisport 3
16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Kayserispor-Trabzonspor
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New Jersey Devils
18.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Manchester United
22.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Dallas Stars

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Leganés
18.30: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Espanyol
20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia
Élő tv-sportközvetítések vasárnap: labdarúgás, vízilabda csatornák és időpontok

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.