Élő tv-sportközvetítések szombaton és vasárnap: labdarúgás, vízilabda időpontok

MTI

2018.12.01. 01:25


A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban (csatornák és időpontok).
    2018. december 2., vasárnap:
    ---------------------

    M4 Sport
11.45: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Nyíregyháza
15.45: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Magyarország-Hollandia
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vidi-Honvéd

    Sport 1
 4.00: Küzdősport, UFC, Adelaide
12.00: Labdarúgás, a 2020-as Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak sorsolása, Dublin
13.00: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel
15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szlovénia-Franciaország
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Nantes
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Veszprém-Montpellier

    Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Mönchengladbach
19.00: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Los Angeles Rams
22.30: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Minnesota Vikings

    Eurosport 1
10.00: Sífutás, vk, Lillehammer
10.45 és 13.45: Északi összetett, vk, Lillehammer
11.45 és 14.30: Sílövészet, vk, Pokljuka
16.00: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil, férfiak
17.45 és 20.30: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, vk, Lake Louise

    Eurosport 2
11.45 és 12.00: Sífutás, vk, Lillehammer
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Milan-Parma
14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa 
17.40: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Galatasaray
20.10: Labdarúgás, Serie A, Roma-Internazionale

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Udinese
17.15: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Nové Zámky
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-PSG 

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Dijon 
17.55: Labdarúgás, Serie A, Chievo-Lazio 

    Spíler1 TV
 1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers
 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Vegas Golden Knights
13.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Fulham
15.05: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Tottenham
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Everton
21.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Anaheim Ducks

    Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Atlético Madrid
18.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Villarreal
20.45: Labdarúgás, La Liga, Alavés-Sevilla