Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - A hétvége programjai

MTI

2019.12.06. 08:29

Hirdetés

December 7., szombat


    M4 Sport
 8.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
10.40: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok
14.15: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-DVTK
17.00: Labdarúgás, NB I, DVSC-Buadpest Honvéd
19.30: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged

    Duna World
15.25: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan Bratislava-DAC
17.55: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

    Sport 1
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hannover-Aue
15.00: Lóverseny, Kincsem+
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Fortuna Düsseldorf
18.00: Ökölvívás, profi gála, Andy Ruiz-Anthony Joshua

    Sport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04
20.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Dallas Mavericks-New Orleans Pelicans

    Eurosport 1
 9.50 és 14.20: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.55 és 12.20: Sífutás, vk, női és férfi vegyes stílusú verseny, Lillehammer
15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.20: Sílövészet, vk, férfi váltó, Östersund
18.50: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Beaver Creek
20.25: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Lake Louise
22.00: Lovaglás, párizsi mesterverseny

    Eurosport 2
10.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő

    Digisport 1
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Liverpool
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Amiens

    Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers

    Spíler1 TV
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Chelsea

    Spíler2 TV
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Espanyol
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Alavés
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Mallorca

Még nincs vége! A cikk folytatódik a következő oldalon.