Hirdetés

Élő tv-sportközvetítések - A hétvége programjai

MTI

2019.12.06. 08:29

December 8., vasárnap


    M4 Sport
 8.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
10.30: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, előfutamok
15.45: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Puskás Akadémia
18.00: Úszás, rövidpályás Eb, Glasgow, döntők

    Duna World
14.30: Vízilabda, Magyar Kupa, női és férfi döntő

    Sport 1
 3.00: Küzdősport, UFC, Alistair Overeem-Jairzinho Rozenstruik, Washington D.C.
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Füchse Berlin
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-1. FC Köln
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Paderborn
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Brooklyn Nets-Denver Nuggets

    Sport 2
 3.00: Ökölvívás, profi gála, Jermall Charlo-Dennis Hogan, New York
14.30: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Besiktas
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints-San Francisco 49ers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Kansas City Chiefs

    Eurosport 1
 9.05 és 13.00: Északi összetett, vk, Lillehammer
10.15 és 11.30: Sífutás, vk, női és férfi váltó, Lillehammer
13.55 és 15.20: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
17.15 és 20.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Beaver Creek
18.55: Alpesi sí, vk, női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise

    Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Genoa
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Leicester
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Parma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AC Milan

    Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Fiorentina
17:15: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers
20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-St. Étienne
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Dijon

    Spíler1 TV
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Wolverhampton

    Spíler2 TV
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Athletic Bilbao
15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Real Sociedad
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Sevilla