Hirdetés

Szombathelyről és Sopronból balatoni vonatok lesznek a nyáron (menetrendekkel)

2014.06.16. 11:10

A GYSEV Zrt. Sopronból napi egy, Szombathelyről további két vonatpárral biztosítja az átszállás nélküli utazást a balatoni üdülőhelyekhez.

Hirdetés

Június 21-től Sopronból és Szombathelyről is közvetlenül elérhető lesz a Balaton vonattal. A GYSEV Zrt. Sopronból napi egy, Szombathelyről további két vonatpárral biztosítja az átszállás nélküli utazást a balatoni üdülőhelyekhez – közölte lapunkkal Rűzó László, a cég szóvivője.

A Sopron-Szombathely-Celldömölk-Tapolca-Keszthely gyorsvonat naponta reggel 8.12-kor indul Sopronból és 16.43-kor indul vissza Keszthelyről.

Szombathelyről és Sopronból balatoni vonatok lesznek a nyáron

A GYSEV a MÁV-START-tal közösen Szombathelyről naponta további két vonatpárt közlekedtet.

A Szombathely-Tapolca-Balatonfüred-Budapest Déli pályaudvar járat gyorsvonatként a Balaton északi, a Szombathely-Tapolca-Keszthely-Fonyód-Kaposvár sebesvonat pedig a tó déli partja felé közlekedik.

A vasúttársaság a nyári szezon végéig, augusztus 31-ig biztosítja a közvetlen eljutást a Balatonhoz a nyugat-dunántúli településekről.


Menetrendek

Szombathely - Tapolca - Keszthely - Fonyód - Kaposvár (Sebesvonat)
Kaposvár - Fonyód - Keszthely - Tapolca - Szombathely (Sebesvonat)

Közlekedik: 2014. június 21-től 2014. augusztus 31-ig naponta

S 18807

érkezik

indul

Szombathely

-

6:42

Sárvár

7:03

7:04

Celldömölk

7:25

7:30

Nemeskocs

7:37

7:38

Boba

7:40

7:41

Ukk

7:59

8:00

Gógánfa

8:02

8:03

Sümeg

8:09

8:10

Tapolca

8:28

8:29

Balatonederics

8:38

8:39

Balatongyörök

8:45

8:46

Vonyarcvashegy

8:50

8:51

Gyenesdiás

8:53

8:54

Alsógyenes

8:56

8:57

Keszthely

9:00

9:05

Balatonszentgyörgy

9:16

9:17

Balatonberény

9:20

9:21

Balatonmáriafürdő

9:31

9:32

Balatonmáriafürdő alsó

9:37

9:38

Balatonfenyves alsó

9:40

9:41

Balatonfenyves

9:45

10:04

Alsóbélatelep

10:07

10:08

Bélatelep

10:10

10:11

Fonyód

10:15

10:16

Lengyeltóti

10:32

10:33

Öreglak

10:41

10:42

Somogyvár

10:47

10:48

Osztopán

10:59

11:00

Somogyjád

11:06

11:07

Várda

11:11

11:12

Kaposfüred

11:20

11:21

Kapostüskevár

11:30

11:31

Kaposvár

11:35

-

 

S 18806

érkezik

indul

Kaposvár

-

17:05

Kapostüskevár

17:09

17:09

Kaposfüred

17:18

17:19

Várda

17:28

17:28

Somogyjád

17:33

17:34

Osztopán

17:40

17:50

Pamuk

17:57

17:58

Somogyvár

18:02

18:03

Öreglak

18:08

18:09

Tatárvár

18:13

18:13

Lengyeltóti

18:18

18:19

Pusztaberény

18:24

18:25

Fonyód

18:37

18:48

Bélatelep

18:51

18:52

Alsóbélatelep

18:54

18:55

Balatonfenyves

18:58

18:59

Balatonfenyves alsó

19:01

19:02

Balatonmáriafürdő alsó

19:04

19:05

Balatonmáriafürdő

19:09

19:10

Balatonberény

19:15

19:16

Balatonszentgyörgy

19:19

19:20

Keszthely

19:31

19:37

Alsógyenes

19:39

19:40

Gyenesdiás

19:42

19:43

Vonyarcvashegy

19:45

19:46

Balatongyörök

19:49

19:50

Becehegy

19:53

19:54

Balatonederics

19:57

19:58

Tapolca

20:08

20:09

Sümeg

20:26

20:27

Ukk

20:36

20:37

Nemeskeresztúr

20:42

20:43

Jánosháza

20:46

20:47

Boba

20:55

20:56

Nemeskocs

20:58

20:58

Celldömölk

21:07

21:08

Sárvár

21:23

21:24

Szombathely

21:45

 

A vonatokra gyorsvonati pótjegy váltása kötelező! A szerelvények csak 2. osztályú kocsikkal közlekednek! Kerékpár a vonaton a megjelölt helyen szállítható (korlátozott férőhely)!


Szombathely - Tapolca - Balatonfüred - Budapest-Déli ("Tekergő" Gyorsvonat)

Budapest-Déli - Balatonfüred - Tapolca - Szombathely ("Tekergő" Gyorsvonat)

Közlekedik: 2014. június 21-től 2014. augusztus 31-ig naponta

S 19607 "TEKERGŐ"

érkezik

indul

Szombathely

-

7:25

Sárvár

7:42

7:43

Celldömölk

7:58

7:59

Jánosháza

8:12

8:13

Sümeg

8:28

8:29

Tapolca

8:46

8:47

Badacsonytördemic-Szigliget

8:56

8:57

Badacsonylábdihegy

8:59

9:00

Badacsony

9:03

9:04

Badacsonytomaj

9:06

9:07

Badacsonyörs

9:09

9:10

Ábrahámhegy

9:14

9:15

Balatonrendes

9:17

9:18

Révfülöp

9:22

9:23

Szepezdfürdő

9:25

9:26

Balatonszepezd

9:28

9:29

Zánka-Köveskál

9:32

9:33

Zánkafürdő

9:35

9:36

Balatonakali-Dörgicse

9:39

9:40

Balatonfüred

9:53

10:00

Alsóörs

10:08

10:09

Balatonalmádi

10:15

10:16

Balatonfűzfő

10:22

10:23

Balatonkenese

10:34

10:35

Balatonkenese-Üdülőtelep

10:38

10:39

Balatonakarattya

10:43

10:44

Székesfehérvár

11:19

11:33

Érd alsó

12:02

12:03

Kelenföld

12:15

12:17

Budapest-Déli

12:24

-

 

S 19606 "TEKERGŐ"

érkezik

indul

Budapest-Déli

-

15:35

Kelenföld

15:41

15:42

Érd alsó

15:52

15:53

Székesfehérvár

16:23

16:40

Balatonakarattya

17:10

17:11

Balatonkenese-Üdülőtelep

17:15

17:16

Balatonkenese

17:25

17:26

Balatonfűzfő

17:36

17:37

Balatonalmádi

17:42

17:43

Alsóörs

17:48

17:49

Balatonfüred

17:58

18:02

Balatonakali-Dörgicse

18:15

18:16

Zánkafürdő

18:19

18:20

Zánka-Köveskál

18:22

18:26

Balatonszepezd

18:29

18:30

Szepezdfürdő

18:32

18:33

Révfülöp

18:36

18:37

Balatonrendes

18:41

18:42

Ábrahámhegy

18:44

18:45

Badacsonyörs

18:49

18:50

Badacsonytomaj

18:52

18:53

Badacsony

18:55

18:56

Badacsonylábdihegy

19:00

19:01

Badacsonytördemic-Szigliget

19:03

19:04

Tapolca

19:14

19:17

Sümeg

19:35

19:36

Jánosháza

19:51

19:52

Celldömölk

20:09

20:15

Sárvár

20:40

20:41

Szombathely

21:02

-

A vonatokra gyorsvonati pótjegy váltása kötelező! A szerelvények csak 2. osztályú kocsikkal közlekednek! Kerékpár a vonaton a megjelölt helyen szállítható (korlátozott férőhely)!


Sopron     - Szombathely - Tapolca - Keszthely (Gyorsvonat)

Keszthely - Tapolca - Szombathely -     Sopron (Gyorsvonat)

Közlekedik: 2014. június 21-től 2014. augusztus 31-ig naponta

 

8902

érkezik

indul

Sopron

-

8:12

Lövő

8:27

8:28

Bük

8:36

8:37

Szombathely

8:53

Pécsre

Közvetlen kocsikkal            

S19807

érkezik

indul

Szombathely

Sopronból

9:22

Sárvár

9:39

9:40

Celldömölk

9:55

9:56

Sümeg

10:24

10:25

Tapolca

10:43

10:52

Keszthely

11:16

-

 

S 19804

érkezik

indul

Keszthely

-

16:43

Tapolca

17:09

17:10

Sümeg

17:29

17:30

Celldömölk

18:02

18:04

Sárvár

18:21

18:31

Szombathely

18:52

-

Közvetlen kocsikkal           

8905

érkezik

indul

Szombathely

Pécsről

19:08

Bük

19:22

19:23

Lövő

19:31

19:32

Sopron

19:52

-

A vonatokra gyorsvonati pótjegy váltása kötelező! A szerelvények csak 2. osztályú kocsikkal közlekednek!

.