Szezonja van az örömlányoknak a 8-as úton - rendőrségi hírek (szerda)

2008.05.08. 10:07

A rendőrség ügyeletesétől:

Tegnap délután a 8-as főút Karakó térségi szakaszáról egy szombathelyi nőt állítottak elő a rendőrök, aki szexuális szolgáltatást kínált az arra járóknak.

Tegnap kora délután, szintén a 8-as főút mellől, a szemenyei pihenőnél értek tetten a rendőrök két nagyecsedi nőt, akik szintén tiltott kéjelgés szabálysértést követtek el. Egyikükről kiderült, hogy a mátészalkai bíróság lopás miatt keresi. Őt és társát őrizetbe vették.

Tegnap délután Szombathelyen, az egyik üzletház elől állított elő a járőr egy német állampolgárt, aki nem akarta magát igazolni.

Tegnap délután jelezte a szombathelyi sértett, hogy Bólyai utcai lakásába ismeretlen egy korábban ellopott kulccsal behatolt, és bankkártyát, iratokat vitt el. A kár kb. 50 ezer Ft.

Tegnap kora reggel az egyik sárvári benzinkútról jelezték a rendőrségre, hogy egy harminc év körüli férfi gázolajat tankolt egy kannába, majd a Skodájába benzint töltött és Hegyfalu irányába fizetés nélkül elhajtott. Kiderült, hogy a rendszáma egy Fiatra lett korábban kiadva, annak győri tulajdonosa pedig úgy nyilatkozott, hogy az éjszaka a rendszámtáblát valaki az autójáról ellopta. A fizetés nélkül távozó gépjárművezetőt még keresik.

Tegnap délelőtt két ismeretlen jelent meg Sárváron, a sértett lakásán, majd bankjegysorszám-ellenőrzés ürügyével, figyelmét kihasználva eltulajdonították 130 ezer forintját.

Tegnap este Sárváron, a Vár parkolóban történt verekedés. Az eddig adatok alapján egy celldömölki és egy helybeli férfi összevitatkozott, majd dulakodtak, és a sárvári eközben elővett egy viperát, majd azzal hadonászott. A férfiak csak könnyebben sérültek. A viperát a rendőrök lefoglalták, az ügyben rendzavarás és közbiztonságra különösen veszélyes eszközzel kapcsolatos szabálysértések miatt eljárás indult.

Tegnap reggel fedezte fel a borgátai sértett, hogy szerszámos fabódéját ismeretlen feltörte. Két fűnyírót, egy fűkaszát és egy sarokcsiszolót vitt el. A kár kb. 400 ezer Ft.

.